Skip to Content

Oleme maailma juhtiv sularahahaldust ning makselahendusi pakkuv ettevõte

Brinks displayed over a graphic displaying an interconnected map of the world

Brink's - rahvusvaheline kvaliteedistandard

Maailma ühe vanima kaubamärgina on Brink’s olnud alates asutamisest 1859. aastal turvalisuse ja usalduse sünonüüm ning on tänapäeval tuntud kogu maailmas. The Brink’s Company (NYSE: BCO) on globaalne liider sularaha halduses, turvalises logistikas ja makselahendustes. Me tegeleme sularahaveo ja rahvusvahelise väärisesemete veoga, teenindame ATMe ja haldame sularaha (sh varakambreid, rahatöötluskeskuseid ja nutikaid seife). Meie klientide hulgas on finantsinstitutsioonid, jaekaupmehed, ametkonnad, keskpangad, rahatrükikojad, juveliirid ning paljud teised üle maailma.

Meie globaalne võrgustik teenindab kliente enam kui sajas riigis. Brink’s Baltics annab tööd ligikaudu 500 inimesele, raha transpordivad turvaliselt rohkem kui 150 autot, raha töötleme üheksas keskuses ning teenindame üle 16 000 kliendipunkti. Meie põhiväärtusteks on turvalisus, kliendifookus, eetilisus ja seaduskuulekus, järjepidev areng, mitmekülgsus ja kaasatus.

Brink's Eestis

Brink’s Eesti ajalugu ulatub aastasse 1997, mil moodustati AS Sularahakeskus. Aastate jooksul on ärinimi mitu korda muutunud, kuniks aasta 2020 kevadel ostis The Brink’s Company G4S’le kuuluvad sularahaärid Euroopas (sh Baltikumis) ning täna osutame Eestis teenust ärinime all Brink’s Estonia OÜ. Tänu Brink’s Companyga ühinemisele saame tugineda nende pikaajalisele ülemaailmsele kogemusele rahakäitlemise valdkonnas.

Meil on kaks sularahatöötluse keskust, mis asuvad Tallinnas ja Tartus, kus töötleme igas kuus ligi miljard eurot. Brink’s Estonia teenindab üle 3500 kliendipunkti, sealhulgas pangaautomaadid ja -kontorid, toitlustusasutused, jae- ja hulgikaupmehed ning meelelahutus- ja turismiettevõtted.

Lisaks traditsioonilisele rahaveoteenusele pakume järjest enam nutikaid sularahaseife, mis aitavad muuta meie klientide igapäevaseid sularahaga seotud protsesse mugavamaks, efektiivsemaks ning turvalisemaks.