Skip to Content

Täielikult automatiseeritud sularaharinglus

Ringlusseadmed võimaldavad vähendada teie kogu sularahahaldusele kuluvat aega.

Iseteeninduskassad

Sularaha iseteeninduskassa võimaldab klienditeenindaja täielikult vabastada sularahaga tegelemisest. Seade võimaldab kliendil tasuda ise kauba eest ka sularahas. Masin arvutab ning annab tagasi täpse vahetusraha. Kõik see tähendab suuremat turvalisust, vähem eksimusi ning rohkem aega klientidele.
Kogu sularaha ringleb turvaliselt masina sees.

Iseteeninduskassat on võimalik paigaldada kas iseseisvalt (iseteenindusalasse) või ka teenindusletile (sõltuvalt eesmärgist ja vajadusest). Samuti on seadet võimalik liidestada kasutusel oleva majandustarkvaraga.

NB! Kõik ringlusseadmed on Eesti Panga poolt sertifitseeritud.

Vaata lähemalt

"BackOffice" ringlusseadmed

Suure mahutavusega ("BackOffice") sularaha ringlusseade paigaldatakse kliendi tagaruumidesse, kus teenindajal/töötajal on võimalik kiiresti ja efektiivselt nii lõpetada kui alustada oma päev/vahetus.  

Deponeerimisel loeb seif automaatselt iga rahatähe/mündi ning talletab selle turvaliselt seifi. Sularaha väljavõtmisel väljastab seif igale töötajale vastavalt seadistatud rahasumma/kassapõhja.

Puudub vajadus sularaha käsitsi lugeda, sorteerida ja hallata.
Sularaha ringlusseadmed võimaldavad oluliselt hoida kokku aega, mis tavapäraselt kulub sularahaga seotud toiminguteks (lugemine, kassapõhjade ettevalmistamine, vahede/vigade tuvastamine).

Nutiseifidel on mitmeid eeliseid

Nutikad deposiitseifid, ringlusmasinad ja makselahendused aitavad vähendada ja optimeerida igapäevast sularaha töötlemise- ning haldamisega seotud kulusid ja aega.

 • Efektiivsus

  Säästab aega

  Nutiseifide kasutamine võimaldab oluliselt vähendada igapäevast sularahaga tegelemisele kuluvat aega (päeva alustamine/lõpetamine & sularahahaldus).

 • Turvalisus

  Kindlustus

  Seifi sisestatud raha on kindlustatud ja Brinksi vastutusel.

 • Ülevaade

  Kliendiportaal

  Kõik sisestused, toimingud ning seifi sularaha seis on igal ajal jälgitavad kliendiportaalis.

 • Riskide minimeerimine

  Vähem eksimusi & pettusi

  Seadmed loevad raha kiiresti ning korrektselt vähendades oluliselt nii eksimise kui pettuse võimalusi.

 • Optimeerimine

  Roheline jalajälg

  Kõikide seadmete puhul on meil olemas monitoorimise võimalus (rahavedu üksnes seadme täitumisel/vajadusel).

 • Kontroll

  Integratsioon

  Soovi korral on võimalik seadmed integreerida kliendi infosüsteemiga tagades täielikult automatiseeritud sularahahalduse.

Meie konsultant nõustab teid meeleldi

Võtke meiega ühendust, et tellida sularaha vedu või arutada, kuidas saaksime teie sularahahaldust paremaks muuta. Aitame leida teie ärile parima lahenduse.

Võtke meiega ühendust teenindus.ee@brinks.com