Skip to Content

Nutiseifidel baseeruv sularahahaldus on tulevik

Brink's pakub laia valikut seadmeid ja lahendusi igapäevaste sularahaprotsesside lihtsustamiseks ja optimeerimiseks. Aitame leida teie ärile parima lahenduse.

Meie eesmärgiks on muuta teie sularahaga seotud toimingud võimalikult mugavaks, kiireks ja efektiivseks.

Nutikad seifid igale ettevõttele

Optimeerige oma sularahahaldus meie nutiseifide terviklahendusega. Säästke aega ja raha automatiseerides ja efektiivistades oma igapäevased sularahatoimingud.

Teie vajadustele kohandatud nutikas sularahaseade paigaldatakse sobivasse kohta teie kaupluses või kontoris. Meie tagame, et seade oleks alati töökorras ning hooldatud. Samuti kanname hoolt, et rahaveod (seadme tühjendamine või ringlusseadme puhul ka täitmine) toimuksid alati õigel ajal ning vastavalt vajadusele.
Läbi Brinksi kliendiportaali on teil igal ajal operatiivne ligipääs ja ülevaade oma sularaha liikumistest.

Valige mugavus ning optimeeriga oma sularahaga seotud igapäevased tegevused. Nii säästate rohkem aega olulisemate asjade jaoks, nagu näiteks teie kliendid.

Contact us today

Kogu maailmas on sularahahaldus liikumas järjest enam nutikamatele ning tehnoloogilistele lahendustele

Meie kodulehel on vaid väike valik seadmetest. Brink’s teeb koostööd kõigi maailma parimate tootjatega ning kindlasti suudame leida lahenduse, mis sobib just teie ärile ning vajadustele.

Deposiitseifid

Pakume laia valikut deposiitseife sularaha turvaliseks ja mugavaks hoiustamiseks teie äriruumides ning sularahaprotsesside optimeerimiseks/efektiivistamiseks.
Meie deposiitseifid on pälvinud paljude klientide usalduse.

 

Deposiitseifid

Ringlusseadmed

Pakume nii sularaha iseteeninduskassasid kui ka suuri "BackOffice" ringlusseadmeid teie sularahahalduse täielikuks automatiseerimiseks.
Võtke meiega ühendust, et saaksime leida teie ärile parima lahenduse.

 

Ringlusseadmed

Nutikas seif on jätkusuutlik valik.

Nutikas seif mitte ainult ei aita kaasa turvalisusele, kiirusele ja mugavusele, vaid on ka keskkonnasõbralik valik. Seda seetõttu, et nutika seifi kasutamisel saame veokordade arvu minimeerida. Brink's jälgib seifi täituvust ning rahaveo teostame üksnes seadme täitumisel/vajadusel. Rahavedude/sõitude vähendamine ja optimeerimine aitab panustada keskkonda.

 

Kas olete valmis oma sularahahaldust optimeerima?

Võtke ühendust ühe meie nõustajaga, et välja selgitada, milline makselahendus teile kõige paremini sobib. Oleme teile hea meelega abiks!

sales-retail.nl@brinks.com